DusanOrlik

Jak vyřešit chybu při stahování videii v programu aTube Catcher?

Zadám tuto adresu: http://www.you­tube.com/watch?v=70t6n6O­7xxs&feature=fe­edlik ,dám stáhnout a vyskytne se chyba: Error 404-Error.HTTP/1.0 404 Not Found.Check the URL or try again later.Try using StreamCatcher mode. Nechápu v čem je chyba?Díky za radu :)
Doplňuji:
Nejnovější verzi již nainstalovanou mám (2.0).To už vyřešené mám,stáhnout už to jde.Ale mám jinný problém,který napíšu jako nové téma v otázce.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Asi youtube změnil kódování, aby to lidi nestahovali (licenční podmínky youtube stahování videí zakazují).

Musíte si stáhnout novou verzi downloaderu

Toman Vr

otevri si aTube Catcher a klikni nahore na Napověda a potvrd Download and Re-Install a Tube Catcher a bude ti fungovat stahovani