Jak vypudit kočku (kočky) ze zahrady,aby nekálela na upravené záhonky i jinde?

Denně uklízím kočičince po zahradě, mám pocit, že to dělá promyšleně.Vzhledem k tomu, že máme malé chodící dítě, je to peklo.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pořiďte si psa,ale musí te naučit chodit kadit ven,jinak by vám to moc nepomohlo.

Další odpovědi:

Zlatý

Já jsem zkoušela mletý pepř. Nasypala ho na záhonky. Pomohl ale jen do té doby, než na něj přišla voda. Začala jsem proto zakrývat záhony bílou propustnou tkaninou.

Bronzový

Kočka své exkrementy zahrabává. Spíš bych řekl, že to bude po kuně. Ta si takto značkuje rajon. Pokud je budete odstraňovat, tak se tam budou zas a stále objevovat. Kde můžete, tak je tam nechte.

Zlatý

Mám doma kocoura a chodí k nám i jiné kočky ale, takový problém v tom nevidím. Občas něco najdu ale je to přijatelné. Na záhon dáváme síťovinu pokud jsou rostlinky malé a
pak tomu již necháváme volný průběh.
Pokud nemáte svoji kočku, určitě by pomohl ten chemický odpuzovač.
Myslím si, že se psem je to horší. Vidím to u svých příbuzných.

Jo a takové rady pořiďte si psa a choďte ho venčit před domky v druhé ulici - ty mám nejraději. Ono to zvířátko vyžaduje také trochu starostí a ne jenom zábavu.

Bronzový

Pořiďte si psa :D
Našel jsem tuhle zvláštní věc:

Zdroj: http://www.tipa.eu/cz/produkt/ 08850094-odpuzovac-psu-a-kocek /

Pokročilý

Kočka své exkrementy zahrabává a dá se tedy aspoň vyřešit, aby vám záhonky nerozhrabávala. Moje babička to dělá tak, že má přes záhonky hozené plachty a rostlinky koukají ven dírama. Možná, že se dá takto těch koček i zbavit... Nevím.

Bronzový

ale zase nemáta myši

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Kočka jak může hrabat tak své poklady zahrabává. Na kunu pomůží vlasy od kadeřníka zavázané s kouscích silonky.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.