Avatar uživatele
iemms

Jak vypudit kočku (kočky) ze zahrady,aby nekálela na upravené záhonky i jinde?

Denně uklízím kočičince po zahradě, mám pocit, že to dělá promyšleně.Vzhledem k tomu, že máme malé chodící dítě, je to peklo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5076 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Pořiďte si psa,ale musí te naučit chodit kadit ven,jinak by vám to moc nepomohlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Já jsem zkoušela mletý pepř. Nasypala ho na záhonky. Pomohl ale jen do té doby, než na něj přišla voda. Začala jsem proto zakrývat záhony bílou propustnou tkaninou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
atriplex

Kočka své exkrementy zahrabává. Spíš bych řekl, že to bude po kuně. Ta si takto značkuje rajon. Pokud je budete odstraňovat, tak se tam budou zas a stále objevovat. Kde můžete, tak je tam nechte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Mám doma kocoura a chodí k nám i jiné kočky ale, takový problém v tom nevidím. Občas něco najdu ale je to přijatelné. Na záhon dáváme síťovinu pokud jsou rostlinky malé a
pak tomu již necháváme volný průběh.
Pokud nemáte svoji kočku, určitě by pomohl ten chemický odpuzovač.
Myslím si, že se psem je to horší. Vidím to u svých příbuzných.

Jo a takové rady pořiďte si psa a choďte ho venčit před domky v druhé ulici – ty mám nejraději. Ono to zvířátko vyžaduje také trochu starostí a ne jenom zábavu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Pořiďte si psa :D
Našel jsem tuhle zvláštní věc:

Zdroj: http://www.ti­pa.eu/cz/produk­t/08850094-odpuzovac-psu-a-kocek/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Saurus

Kočka své exkrementy zahrabává a dá se tedy aspoň vyřešit, aby vám záhonky nerozhrabávala. Moje babička to dělá tak, že má přes záhonky hozené plachty a rostlinky koukají ven dírama. Možná, že se dá takto těch koček i zbavit… Nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

ale zase nemáta myši

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Kočka jak může hrabat tak své poklady zahrabává. Na kunu pomůží vlasy od kadeřníka zavázané s kouscích silonky.

před 5024 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek