Irisa

jak vyprázdnit více složek najednou do nadsložky?

Jsem ve složce X, kde mám mnoho dalších složek (1,2,3…) a potřebuju obsah těchto složek přemístit do složky X, jak to mám udělat, abych nemusela „vyjmout a vložit“ u každé složky zvlášť? existuje na to nějaká finta, jak to dělat hromadně?
Doplňuji:
dnb a česílko mě sice nepochopili, ale ostatním moc děkuji :)

Nejlepší odpověď
setapouch

Ve Windows 7 bych v dané složce dal do vyhledávacího pole znak * (hvězdička), to vyhledá všechny objekty v daném adresáři a podadresářích. Pak to můžeš všechno označit a zkopírovat/pře­sunout jinam.
Pozor, může vzniknout problém s duplicitními jmény.
Doplňuji:
Sorry, nějak se mi špatně načetla stránka či co, neviděl jsem žádné odpovědi. postcd to napsal přede mnou.

Další odpovědi
postcd

mohlo by to jít pomocí funkce hledání souborů v tvém operačním systému. obvykle každý OS má nějaku funkci hldání v souborech počítače. a tam zvolit tu složku kde jsou ty podsložky se soubory a dát hledat něco jako:
*
a nebo prázdné pole vyhledávací

no a pak by to mohlo najít tedy všechny soubory a dáš vybrat vše a dáš Vyjmout a vložíš do potřebné složky a nebo přetáhneš myší.

anonym

Pravým myšítkem drž a označ si složky, soubory. Pusť. Levým myšítkem uchop kdekoliv označenou složku, soubor, drž levé myšítko a přetáhni kam potřebuješ.

dnb

Je to tak jak říká česílko, žádné vyhledávání není potřeba, když je známo kde soubory jsou. Označím si všechny složky a jednoduše všechny najednou přesunu nebo vyjmu a vložím úplně do jiné složky…

setapouch

česílko, dnb: ale takto se zkopíruje/přesune adresářová struktura, soubory se nezkopírují/nep­řesunou do nadřazeného adresáře.

huxa

Já to pochopil tak, že najedeš do určité složky a soubory z ní zkopíruješ do té nadsložky, ovšem ať si to zkusí takto dělat při práci s databázi a nebo dalších činnostech, kdy máš stovky, tisíce složek se soubory :D