Pokročilý

jak vyprázdnit více složek najednou do nadsložky?

Jsem ve složce X, kde mám mnoho dalších složek (1,2,3...) a potřebuju obsah těchto složek přemístit do složky X, jak to mám udělat, abych nemusela "vyjmout a vložit" u každé složky zvlášť? existuje na to nějaká finta, jak to dělat hromadně?
Doplňuji:
dnb a česílko mě sice nepochopili, ale ostatním moc děkuji :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Stříbrný

Ve Windows 7 bych v dané složce dal do vyhledávacího pole znak * (hvězdička), to vyhledá všechny objekty v daném adresáři a podadresářích. Pak to můžeš všechno označit a zkopírovat/přesunout jinam.
Pozor, může vzniknout problém s duplicitními jmény.
Doplňuji:
Sorry, nějak se mi špatně načetla stránka či co, neviděl jsem žádné odpovědi. postcd to napsal přede mnou.

Další odpovědi:

Bronzový

mohlo by to jít pomocí funkce hledání souborů v tvém operačním systému. obvykle každý OS má nějaku funkci hldání v souborech počítače. a tam zvolit tu složku kde jsou ty podsložky se soubory a dát hledat něco jako:
*
a nebo prázdné pole vyhledávací

no a pak by to mohlo najít tedy všechny soubory a dáš vybrat vše a dáš Vyjmout a vložíš do potřebné složky a nebo přetáhneš myší.

Pravým myšítkem drž a označ si složky, soubory. Pusť. Levým myšítkem uchop kdekoliv označenou složku, soubor, drž levé myšítko a přetáhni kam potřebuješ.

Pokročilý

Je to tak jak říká česílko, žádné vyhledávání není potřeba, když je známo kde soubory jsou. Označím si všechny složky a jednoduše všechny najednou přesunu nebo vyjmu a vložím úplně do jiné složky...

Diskuze k otázce

Stříbrný

setapouch

česílko, dnb: ale takto se zkopíruje/přesune adresářová struktura, soubory se nezkopírují/nepřesunou do nadřazeného adresáře.

Stříbrný

huxa

Já to pochopil tak, že najedeš do určité složky a soubory z ní zkopíruješ do té nadsložky, ovšem ať si to zkusí takto dělat při práci s databázi a nebo dalších činnostech, kdy máš stovky, tisíce složek se soubory :D

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.