Bronzový

Jak vyprázdnit celé interní úložiště v mobilu?

Zdravím,mám mobil Sony Xperia Typo,kde vždycky,jak se mi dělají v mobilu aktualizace,tak se mi zabírá místo v mobilu-tedy v interním úložišti.A já ho vždycky musím uvolnit,abych si mohl přímo z mobilu stahovat hry,aplikace apod.,když na int.úl. nebude volné místo,nejde mi nic stahovat a při přehrávání hudby,se mi nezobrazuje logo (foto) songu,což mi docela vadí-ale o to nejde.Problém je v tom,že mám několik věcí v int.úl.,které nezabírají místo (to se dozvím když dám na složku,a vlastnosti),ale furt mi to ukazuje že int.úl. má mít 2.05 GB volného,ovšem já mám volné jen 3.30 MB ! A ve složce,nejsou žádné věci,co zabírají tolik místa.Tak už vážně nevím co dělat?jak můžu zcela vyprázdnit int.úl. PS: Jak si uvolňuju na tom int.úl. to místo,tak věci přesouvám na SD kartu- která má 32 GB volného.Ale i tak,nevím jak udělat,aby na int.úl. bylo co nejvíc místa? prosím poraďte..
Doplňuji:
ano ukládám-vždycky na SD kartu,ale nwm jak,ale pokaždé mám plné int.úl. (když fotím nebo natáčím),nebo když se dělají automaticky aktualizace her nebo aplikací.. Takže fakt nevím,co dělat? o.O

Odpovědi:

Zlatý

a proc si hry ..aplikace a jine neukladas rovnou na sd kartu?...

Bronzový

To Rootnem , ne?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.