Floksa

Jak vyprat už jednou prané kalhoty se skvrnou od oleje?

Ušpinila jsem si při stěhování kalhoty, otřela jsem se o kouli u auta. Zkusila jsem amweyácký přípravek + prací prášek ale flek nepovolil. Nevíte někdo, co s tím? Protože čístírna mi to už asi neveme…

Nejlepší odpověď
briketka10

zkus se podívat do tohoto odkazu :
http://medicin­man.cz/?p=meto­dy/skvrny

Další odpovědi
Araxis

zkoušela jste kalhoty vyprat v jaru?Kapnout jar na skvrnu,vetřít a dát vyprat na 50.Nevím sice jestli to zabere zrovna na černou vazelínu,ale na obyčejné olejové skvrny to zabírá.

Já peru věci od oleja na 90°C a přidávám fakt hodně sava, ale to jsou monterky, takže mě nevadí že jsou úplně vybledlý. :D

Floksa

4154: no, to by mě asi trochu vadilo :D Vybledlý bejt nemusí. Každopádně díky za radu :)