Jak vyprat opalovací krém?

Holky, poraďte! Natřela jsem nás všechny daylongem, děti to měly na oblečení a zaboha to nejde vyprat!:o( Co s tím?

Nejlepší odpověď
Dandi

co třeba vanish?

Další odpovědi
Jolllie

No, opalovací krém je mastný. Hodně. Takže bych to prala stejně jako když nás syn umazal mastičkou na opruzeniny. Také záleží co je to za materiál. My měli bavlnu. Nejdříve jsem to jemným kartáčkem „drhla“ po vláknech a pak proti, nakonec jsem to vyprala s odstraňovačem skvrn. Není tam ani mastný flek.

Bylo mi porazeno – jar přímo na skvrnu hned po drhnutí kartáčkem. (Jar popřípadě Pur)

Fridolinek

My hodně mastné skrvrny vždycky pokapeme obyčeným jarem, necháme to tak půl hodinky a potom to vypereme, vždycky nám to zatím pomohlo…

Lucka1985

Vanish – skvrn a špíny se zbavíš:-)))))

s.dadulka

vanish skvrn a spiny se zbavis