Natálka 21

Jak vyprat kašmírový šátek ?

Nejlepší odpověď
anonym

Na satku jiste mate cedulku , jak prat. Ja mam nekolik svetru z kasmiru a mam zkusenost , ze kazdy ma jine doporuceni prani !
I kdyz nektere pracky maji program na kasmir , ja bych to neriskla.
Peru : Do umyvadla malilinko teplou vodu. Spise studenou .. , dam malo tek. prasku na bavlnu – aby se nevytracela barva … trosku mnu v ruce . Macham jen ve studene vode. Vymackavam dost , ale v rucniku . Pak polozim na stul osusku a na nej rozlozim svetr.
Po nekolika hodinach vzdy otacim a " odvzdusnim ". 🙂
Se zehlickou pak take velmi opatrne.
Zmolky nemam nikdy a barvy me take drzi. -iv-

Další odpovědi
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-pere