LEONEK

Jak vypočítat 14700kč čistého a já bych potřeboval vypočítat hrubý příjem za rok z tohoto čistého platu

Prosím můžete mi to někdo udělat kdo se v tom vyznáte vím že čistý roční je 176 400kč děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Cca Tvá mzda za jeden měsíc byla 18 600 brutto,ale záleží jestli neuplatňuješ nějaké slevy na dani.

Další odpovědi
fablen

ano, jak psal barbakan…

Kč 18.484,– hrubého to je přesně (Kč 221.808,– hrubého za rok) pokud se tato částka týká roku 2011 a ne roku letošního. Jestli to ale potřebujete např. do daňového přiznání jako Potvrzení o zdanitelných příjmech, pak potřebujete znát nejen výši hrubého příjmu, ale i stržené a zaplacené ZÁLOHY ZE MZDY