Shizuka

Jak vypnout zvuk u Avastu

Bože lidi pomoc !
U toho zvuku když mi to nahlásí vir tak to uděla takový zvuk
jakoby 3 zazvoní ale ten zvuk je danej tak nahlas že dostanu vždycky u toho takový záchvat normálně se mi zastaví srdce !
Nevíte jak bych to mohla vypnout nebo ztlumit ?

Odpovědi
arygnoc

nastavení/zvuky

Bedy

Ještě doplním kolegu – jeslti se chcete přesvědčit, zda-li máte počíatč opravdu čistý, tak mě klidně kontaktujte – na úvod mi pošlete výpisz programu Hijackthis.
Nebo je taky mžoné, že v počítači nic není, že to byl jen falešných poplach avastu, což u něj je celkem obvyklé.

Ale pro jistotu, Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log – tento soubor mi pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz.