kefud

Jak vypnout ukládání cookií?

Zdravím,
stále se mi na spodním okraji obrazovky nabízí využívání souborů cookie(viz příloha).Pokoušel jsem se v nabídce o vypnutí cookií, ale bezvýsledně. Uvítal bych radu jak správně postupovat abych se té info dole zbavil.

Odpovědi
Quimby

Zbavíš se toho tím, že klikneš na rozumím. Ukládání cookie úplně vypnout nejde, neboť by stránky nefungovaly,kon­krétně by například nefungovalo žádné přihlašování.

Mc Merkurion

…poděkuj EU, jednou za rok odklikneš (když si je mezitim nevyčistíš) jiná možnost neni …