Moniccc

Jak vypnout touchpad u notebooku Fujitsu Siemens AMILO Pro?

Moc díky za rady!
Doplňuji:
štamgast_přes to jsem to už taky zkoušela, ale o touchpadu ani zmínka… :/

Odpovědi
štamgast

Start->do hledání napsat myš->kliknout na položku Myš s obrázkem myši a jako poslední položka bude touchpad, tak na to kliknout->Zastavit zařízení->Ano. A je to.
Ale tam není napsaný přímou touchpad ale třeba já tam mám Elan, protože mám touchpad Elan Smart Pad.