bolak

Jak vypnout soubory, které se spouštějí po startu windows, přestože v žádném seznamu spouštěných souborů nejsou vidět?

Mám několik programů, kde se dá nastavit který soubor po startu pouštět, který nepouštět a který pouštět zpožděně a přesto se mi spustí i jiné soubory, které v té nabídce nejsou. Smazat je ani zakázat je firewallem nemůžu, protože je čas od času používám, tudíž je potřeba aby byly přístupné, nicméně mi nabíhají při každém startu systému a vypínat je pokaždé ručně je více než otravné. Takže co s tím?

Nejlepší odpověď
Pájo

V nabídce /Start/ vybrat vpravo dole /Sustit/.
Do pole /Otevřít/ napíšete heslo msconfig
Otevře se vám okno /Nástroj pro konfiguraci systému/ – podnabídka /Po spuštění/
Zeleným zatržením se zobrazují aplikace, které se automaticky spouští po startu systému.
Odznačíte (budou tedy bez zatržení) aplikace, které spouštět nechcete.
Dole potvrdíte klávesou /Použít/ a okno zavřete.
Konfigurace systému se potvrdí po restartování počítače.