shark_2

Jak vypnout pískání klávesnice při zapnutí PC?

Ahoj,

občas se mi stane (řekněme 2 případy z 10), že když zapnu PC, tak začne konstantně pípat, nepřerušené pípání. Zjistil jsem, že až poté odpojím klávesnici (USB), tak pískání přestane. Jakmile ji připojím znovu, tak je vše v pořádku.
Jde to vyřešit i nějak jinak než jen neustálé vytahování klávesnice z bedny? Někdy to dělá, jindy start proběhne OK. Děkuji za případné odpovědi :)

Odpovědi
Klaproth

Pískání vypneš tím, že odstraníš chybu, na kterou to pískání upozorňuje. Zřejmě je vadná klávesnice, kup novou, nebo tu stávající zkus zapojit do jiného portu USB.