otaznicek84

Jak vypnout opravu gramatických chyb u Samsung galaxy S3 neo?

Dobrý den. Právě jsem dostal nový mobil a nevím moc, jak ho ovládat. Konkrétně mám problém s tím, že když píšu a napíšu třeba „zdarec“, mobil to opraví na „zdařený“ apod. Nevíte prosím někdo jak tyto opravy vypnout? hledal jsem všude v nastavení ale nic nepomohlo :(( předem děkuji za odpovědi

Odpovědi
Roxana

má to být v nastavení vaší android klávesnice . Tu si najděte v telefonu a u ní je nastavení těchto parametrů. Já mám v telefonu v nastavení složku „jazyk a zadávání“ a tam mám i nastavení přímo kontroly pravopisu ale jde to myslím i právě u té klávesnice extra.Tam mám napsáno „blokovat nevhodná slova“ a pod tím napsáno nenavrhovat potencionálně nevhodná slova…to je to, co vám tam skáče při psaní ta „nápověda“