Tom82

Jak vypnout nabídku „importovat poštu a kontakty“ v GMAILU??

Zdravím, při každém přihlášení do e-mailu na GMAIL.COM, se mi v pravém spodním rohu zobrazuje nabídka „importovat poštu a kontakty“. Jde to nějakým způsobem vypnout? Nechce se mi pokaždé klikat na „křížek“.. Děkuji

Odpovědi
anonym

Potvrď to a pak už se ti to neobjeví. Potvrzení nemá vliv na jiné maily.

Tom82

Česílko: Potvrdit co, kde, jak? Když v pravém spodním rohu kliknu na „Importovat poštu a kontakty“, zobrazí se mi nastavení. Tam když opět kliknu na možnost importu, tak to po mě chce abych zadal účet ze kterého se má importovat. A i když provedu import z jiného účtu a nechám či ho vymažu, nabídka se v pravém spodním rohu neustále zobrazuje. Viz obrázek (níže link).

http://ulozobra­zek.cz/view.php?fi­lename=645impor­t.jpg

Tom82

Česílko: Potvrdit co, kde, jak? Když v pravém spodním rohu kliknu na „Importovat poštu a kontakty“, zobrazí se mi nastavení. Tam když opět kliknu na možnost importu, tak to po mě chce abych zadal účet ze kterého se má importovat. A i když provedu import z jiného účtu a nechám či ho vymažu, nabídka se v pravém spodním rohu neustále zobrazuje. Viz obrázek (níže link).

http://ulozobra­zek.cz/view.php?fi­lename=645impor­t.jpg