dnb

Jak vypnout automatickou konfiguraci obrazu monitoru?

Potřeboval bych to fakt vypnout, neboť to funguje úplně na prd. Obraz 1024×768 se po této automatické konfiguraci smrští do menšího (odhadem na 990×768) a nemám tak obraz přes celý monitor. Ví někdo jak to vypnout?
Doplňuji:
jpau: Pravda, potřeboval jsem vědět, co všechno potřebujete vědět.

  1. Existuje, po změně rozlišení vyskočí okénko s nápisem „auto config“. Pro lepší pochopení: Kliknu na rozlišení 1024×768 a obraz je chvíli normální přes celou obrazovku. Poté se ukáže „auto config“ a obraz se zmenší. Po pravé straně je černý prázdný pruh široký asi 1 cm.
  2. Vidím celý obraz, ale po pravé straně je černý prázdný 1 cm široký proužek a ten já tam nechci.
  3. Zapíná se to např. po zapnutí počítače nebo při změně rozlišení.
  4. Jen jeden
  5. Na případné další otázky rád odpovím v příspěvcích, děkuji za vaše odpovědi.

Odpovědi
jpau

Sorry ale Tvůj popis je k ničemu.

  1. Nic jako automatická konfigurace monitoru neexsituje.
  2. Nesvěřil jsi se s tím, co se přesně stane, vidíš pouze část obrazu (např. pruh) nebo obraz přes celou obrazovku ale v jiném než požadovaném rozlišení?
  3. Jak se zapne to čemu říkáš automatická konfigurace? Při restartu počítače, při znovu zapnutí monitoru?
  4. Kolik připojuješ monitorů, je to jediný monitor nebo jich je víc?

Doplňuji:
→ diskuse

jpau

Zkus teď použít ten auto adjust.

dnb

Nemám žádný auto adjust, mám jen auto a když ho zmáčknu objeví se auto config a udělá to to samé, stále přetrvává černý proužek. Potřebuji aby nenaskakoval automaticky a když bych potom dal rozlišení 1024×768 bylo by to OK, ale vždycky se to samo přepne, ze začátku to vůbec nedělalo, takže to musí jít nějak vypnout, akorát nevím jak.

jpau

auto = auto config = auto adjust

Co je to za typ monitoru?

dnb

Je to tento: http://www.pcmag­.com/slideshow_vi­ewer/0,3253,l­=263737&a=263737&po=6,00­.asp