reika

Jak vypnout aplikace v mobilu?

Zdravím všechny! V mobilu mám předinstalované aplikace, které nepoužívám, ale stahují se mi do nich aktualizace. Mám pocit, že to má vliv na výdrž baterie. Poradíte mi, jak ty aplikace vypnout? Dají se odinstalovat? Mám LGG2. Děkuji.

Odpovědi
Hans51

Aplikace odinstalovat nejdou, lze u nich odinstalovat aktualizace. Můžete i aktualizaci zakázat.

Dochy

Ve vyšších verzích Androidu je možné aplikace zakázat (i ty předinstalované) a v marketu (google play/obchod play/ nebo jak tomu zrovna říkaj) je možné nastavit že aktualizovat lze pouze se souhlasem uživatele.