adelako

Jak vyplnit Prohlášení jen na dva měsíce – student?

Jsem student a potřebuji vyplnit Prohlášení pro zaměstnavatele ale pouze na dva měsíce. Následující měsíce mám totiž práci u jiného zaměstnavatele u kterého chci uplatňovat také slevu. Jak to prosím do formuláře zanést?
Děkuji

Odpovědi
ivzez

Normálně prohlášení vyplňte a podepište.

Půjde-li o souběh dvou zaměstnání, můžete – až nastoupíte
k novému zaměstnavateli, zrušíte podpis u prvního.

Pokud k druhému zaměstnavateli nastoupíte až po skončení prvního zaměstnání, nemusíte nic řešit, protože platnost podpisu skončí spolu se zaměstnáním.

Pro případ souběhu doporučuji podepsat prohlášení tam, kde by se
bez podpisu strhávala srážková daň (tu už by Vám nemuseli vrátit).