hubickova

Jak vyplnit dotazník,který mi přišel ve formátu XLSX?

Jaký program si mám stáhnout do pc,abych dotazník vyplnila a zpětně odeslala?Dotazník otevřu,ale nedá se vyplnit…děkuji

Nejlepší odpověď
klumprt

Je to soubor Excelu, který je součástí Microsoft Office – placeného balíku kancelářských programů.
Snad by to šlo otevřít a změnit v rámci balíku OpenOffice, což je kancelářský balík zcela zdarma ke stažení. Např zde: http://www.ope­noffice.cz/stah­nout.

Nejsem si tím úplně jistý, zkoušet to sám nebudu, poněvadž sám mám Excel. Kdyžtak mě někdo opravte.

Další odpovědi
gecco

Proč se nedá vyplnit (co to píše) a čím jej otevíráš (program)??
😉

led

Pokiaľ používate Excel staršej verzie než Excel2013 otvorte si stránku Microsoft.com (českú verziu) a stiahnite si konvertor a nainštalujte. Potom budete môcť súbory MsOffice docx, xlsx otvárať aj vo vašej verzii (pozor, neviem, či to funguje aj na Ms Office 2003 a XP), na MsOffice 2007 to funguje.

mosoj

Máš nainstalovaný pouze Excel Viewer.
Office jedině za tvrdý.
Nainstaluj si Libre Office (jakoukoliv verzi). Je zadara a otvírá wordovské i excelovské soubory s možností editace.

Gecco to je rána.

gecco

Ale copak, Mosoji – upadlo vám tělo???
😁