Usoman

Jak vypěstovat ze semen granátovník?

Suším 15. dnem 12 semínek granátového jablka. Ovšem nevím co teď. Nejradši bych to zasadil hned, ale nevím zda to nemám víc usušit nebo počkat do jara anebo je zbavit té červené dužniny a zasít. Kdo má s tím zkušenosti, prosím vás? :)

Odpovědi
Drap

Poměrně snadno, zasadit semínka do substrátu. Většinou mají velmi dobrou klíčivost. Později je třeba si uvědomit, že granátové jablko potřebuje specifické podmínky a vytvořit mu je.