Armanej60

Jak vypalovat

Dobrý den

Rád bych si vypálil hru, jenže s tim moc neumim tak bych potřeboval poradit. Zapnu program na vypalování. Mám tam tabulku. Co mám dát

Datový disk
Zabezpečený datový disk
Hudební disk
Disk s videem a fotografiemi
Kopírovat disk
Smíšený disk
Diskové nástoje

Jo a program je CyberLink Power2Go

Nejlepší odpověď
chudst

Hry jsou osemetne. Vetsinou je musis vypalit s ochranou, coz zvlda napriklad Alcohol 120%. Nicmne pokud mas hru, u ktere potreba neni – hru = soubory, nikoliv image, pak dej vytvorit Datovy disk. Mas-li image, pak ho bud cel muzs nahrat pomoci Datoveho disku, nebo vypalit „rozbalene“ – ale to musis pomoci neceho, co to podporuje (opet napr. Alcohol).

Další odpovědi
franku

Pokud chceš kopírovat,dej kopírovat.Pokud to vypaluješ z PC,tak dej datový disk.