-M

Jak vypálit prezentaci na CD

Zdravím,
chtěla bych se zeptat, jak vypálit prezentaci na CD? Mám v PowerPointu vytvořenou maturitní práci a potřebovala bych ji dostat na CD, vypaluje se to stejně, jako hudba, či tam jsou nějaké rozdíly?
Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Alesh

Vypaluje se stejně jako jakákoli jiná data. Jen bacha na jednu věc, pokud v ní používáš nějaké externí soubory, např. hudbu na pozadí a ta hudba běží se souboru na disku, tak ten soubor musíš vypálit taky. Totéž platí třeba i i videích pouštěných z disku.

Další odpovědi
anonym

Vypaluje se to úplně stejně – vybereš si soubory, které chceš vypálit, ´zkopíruješ´ je na CD/DVD, zvolíš název disku (předtím, případně, zda má jít o single- či multisession).
A ´stiskneš´ vypálit.

anonym

Na pálení kde si nejsem jistý výsledkem, používám DVD R-W, přepisovatelné. Vypálim a pak testnu.

-M

Děkuji, ještě bych se chtěla zeptat, jaký program je pro to vhodný? Hudbu normálně vypaluji v Burrrnu, takže prezentaci mohu hádám taky? :D

Alesh

Dyť to vyzkoušej, vypal to, pak ideálně, pokud máš možnost, dej to CD do jiného kompu a spusť. Pokud to bude šlapat, tak jak má, tak jsi to udělal správně.

anonym

Opět – libovolný program, na který jsi zvyklá.

Alesh

Vše, co pálí, bude umět i „jen“ data.