Avatar uživatele
fcoop

Jak vypálit DVD,aby z něj šly ve fotolabu?

udělat normální fotky?
Bylo mi řečeno,že to,co jsem přinesl(na DVD), je jen na prezentaci.
Povídala něco o formátu,moc jsem jí nerozuměl,hlavně proto,že se věnovala spíš mobilu,než mně.
Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Elk, Kerberus před 4729 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Scalex

DVD je potřeba vypálit jako datové, nikoli jako film. Fotky na něm musejí být ve formátu JPG, co fotka, to soubor. Taky by měly mít rozumnou velikost (aby to nebylo moc mrňavé – vytištěné by pak byly hrozně rozmazané a kostičkované).

Další možností je použít zásilkový fotolab některé drogerie, například Schlecker nebo Rossmann má na svých stránkách fotosekci, ze které si stáhneš program, ten nainstaluješ, do něj nasypeš fotky, které chceš vytisknout, určíš si, jaký mají mít rozměr, kolik kusů od každé fotky chceš, jestli to má být na lesklý nebo na matný papír, no a pak se fotky přenesou přes internet do jejich fotolabu, tam se vyvolají a ty si určíš, ve kterém městě a ve které prodejně si zásilku chceš vyzvednout.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Pro obyčejné fotky 10× 15 nemůže být problém.
Pokud to jsou fotky přímo z foťáku a mají alespoň 2 MB, tak pro formát 10 × 15 bohatě stačí. Vypálit na DVD a fertich.
Nepíšete jak jste fotky získal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek