Jak vypálím film na DVD?

vždy, když jen přsunu určitý film na DVD a dám vypálit, tak jde přehrát jen na daném PC, ale né na dalších PC a DVD přehrávačích. Poradili byste mi prosím postup, pokud možno, tak i program na vypalování? mám NERA a s ním to také nejde vypálit :(

Nejlepší odpověď
beer

Filmy sice nepálím, ale nemůže to být také zvolenou rychlostí vypalování??
U hudebních souborů musím snížit rychlost cca na 8, aby to všechny přehrávače vzaly. Při nejvyšší rychlosti – což je nabízeno automaticky – to pak taky jede jen na PC..

Další odpovědi
arygnoc

disky vapálené v NERU mi jdou všude (ale už jsem nevypaloval ani nepamatuji).
Jedná se o komerční NERO (koupený), ne free z netu.
i tam může byt chyba.
zkuste jiné programy, třeba alkehol.

HOMER

Já mám Nero7 a vypaluju bez problémů.Postup je jednoduchý,v na­bídce Nero smart vyberu data DVD,otevře se okno,do něj vložím soubory a kliknu na vypálit.
Zkoušel jsi i jiné filmy?Pravděpodobně to bude formátem filmu..

emba5

Tímto spůsobem vypálíte ten film vlastně bez finalizace.Proto nejde přehrát v jiném zařízení.Na vypalování skuste Burn Aware,je jednoduchý a spolehlivý.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/bur­naware/