Hájková

Jak vypáli v počítačři fota z FOTA ALBUM na CD-R

nevím si s tím rady

Nejlepší odpověď
david22

normálka – spustíš si NERO, nebo jiný program na vypalování. Dáš přidat adresář a přidáš si tam adresář FOTA ALBUM. Musíš vědět, jaké je jeho umístění na disku.

Další odpovědi
beer

Sice to jde samotnými Win, ale já používám Ashapoo Burning Studio. Zdarma, v češtině, jednoduché:
http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/vypalo­vani_cd/asham­poo-burning-studio-free/
Návod na použití:
http://magazin­.stahuj.centrum­.cz/navod-vypalovani-pro-zacatecniky/
Doplňuji:
Musíš někde dělat chybu, asi při instalaci (tehdy se již nastavuje jazyk).
Otevři proto program, úplně nahoře jsou vedle sebe čtyři tlačítka. To druhé zleva je Nastavení, otevři.
V roletce uvidíš další možnosti pod sebou (já mám čtyři) a druhá možnost odpodu jsou Jazyky.
Otevři tedy Jazyky a hned třetí shora je Čeština. Dáš OK, zavřeš (ukončíš) prográmek. Při následném spuštění Ashampoo již pojede čeština.
V diskuzi pak dej vědět ))

briketka10

pro Beer já používám taky Ashapoo Burning Studio, ale mám ho v polštině dá se tam nějak nastavit ta čeština ?

www

Já to mám taky a už si ani nepamatuji, jestli tam čeština naskočila sama, nebo jsem ji nastavoval.
Mrkni do toho nastavení a pokud nic nenajdeš, odinstaluj a stáhni znovu z odkazu Beera, tam čeština je (možná máš starší verzi).

briketka10

díky díky :D
ta polština mi moc nevyhovuje, když nahrávám filmy, tak by byla přeci jen ta čeština lepší..

briketka10

stáhla jsem si ho znovu a čeština tam vážně není ??

www

Není co dodat, viz odpověď Beer 😉.