Jak vypadnout z nonstop hospody? Je normální mít v hospodě kancl?

Uděláte si hafo věcí přes wifi, domluvíte přes SMS i mejla další věci, ale ostatní říkají že chlastáš, přitom co sis domluvil plniš i nad rámec. Pak třeba nejsi v putice 25 dnů a děláš.

Nejlepší odpověď
Damiana

Čím dřív, tím líp – jsi na dobré cestě, když už se poohlížíš po klice:-)
Btw – v jedné tě už nejspíš hledají – pořádně se podívej na zeď (co se fake ID týká…:-D)
http://lide.uh­k.cz/fim/studen­t/hrabape1/ga­lerie/3.jpg

Další odpovědi
briketka10

je to normální na jak dlouho a kdo to vydrží ?

znala jsem lidi co měli kancl v hospodě a jen
nasaváli tudíž měli manko a sváry z hosty není
to dobré pro nikoho, z některých jsou alkoholici..

anonym

V Salzburgu je ve starém centru hospůdka, která se jmenuje Bürro. Redaktoři
ze Salzburger Nachrichten a jiní úřadové tam sedávali dosti často a dosti dlouho. Když jim volaly drahé polovičky, tak všichni odpovídali: sedím ještě v Kanclu, a všichni byli spokojeni.. Ráda na to vzpomínám.

anonym

Pokud jsi hospodským, tak je normální mít v hospodě kancelář. U všech ostatních je to spíše téma na zamyšlení: Co v té hospodě vlastně hledáš? Smysl života tam nenajdeš. Občas to chce vypadnout nejen od PC, ale i z té hospody.