Jak vypadá život na internátě ? Je to kombinace života na vojně a ve vězení?

Nejlepší odpověď
baghira

Život na internátě vypadá stejně jako doma, jenom s tím rozdílem, že maminka je daleko a spolubydlící není brácha ale cizí kluk (nebo holka) :)

Další odpovědi
hanulka11

Je to již hodně let co jsem byla na internátě a byla to pohoda…do dneška na to ráda vzpomínám.Tenkrát jsme sice měli vycházky jen ve středu do kina , ale život na internátě byl bezva.
Kousek od nás je internát tak vidím jak se dnešní mládež baví, co má volnosti a vyžití – jen se neboj , uvidíš bude se ti to líbit /máš nějak zkreslené představy/

terry

Internát? Pohodička :).

dědapetr

Život na internátě bych v žádném případě nesrovnával ani z jedním,vojnou a vězením i tam je rozdíl.Nedoporučuji zkoušet vězení.

Drap

Jak na kterém. Já mám jen ty nejpříjemnější vzpomínky. Bylo to skvělé, lepší než doma.

mosoj

Máš nějakou představu o vojenské základní službě ? To co vidíš v emerických filmech je jen hodně velká pohádka.

elektrikář

Internát se od života doma mnoho neliší. Je to jen společný nocleh.Do školy nebo do učení je to stejné vychovatel je jen trochu přísnější maminka na běhání venku za děvčaty, po večerce.

SimpleWeepB.

Na intru největší spokojenost, měli jsme jednou týdně kontrolu jeslti to tam nehnije jinak svobodička. Vycházky do 19hod ale po domluvě jakkoliv :)

Rád bych vzpomínal :)