Michal Kole

Jak vypadá taková porada ve strojírenské firmě, kdy se sejde management technologové a kosntruktéři, mistři dílny ?

A jedná se třeba zda se příjme nějaká „atypická“ zakázka či jak by šlo produkt inovovat, …

Odpovědi
manon

No to bude asi hodně záležet na tom managementu. Nakolik manažery budou zajímat názory zezdola, nebo těm dole jen budou oznamovat a rozdělovat úkoly víceméně. Pokud by je názory zajímaly, mohla by z toho být pěkná „bouře mozků“ – brainstorming.