registronic

Jak vypadá standardní úklid pokoje ve 4* hotelu?

Když odcházím nechám na dveřích cedulku „prosím uklidit“, očekával sem že mi paní vylučuje, umije toaletu a vymění ručník, který sem nechal na zemi. Paní mi ale pokaždé jen utře televizor, umije skleničku a ručník mi zvedla. Nedělám nějakou chybu? V etiketě se moc nevyznam. Diky

Odpovědi
Drap

V každém zařízení to mají jinak nastavené. Umytí toalety, výměna ručníku a podobně by mělo patřit k servisu i těch nejlevnějších hotelů.

Tw!st

Já měl v posledním 4* hotelu zase opačný problém. ručník jsem měl ještě jako nový a když nesnáším úplně nově vyprané ručníky které mají protivný zápach po prášku, tak jsem si jej hezky pověsil aby mi jej nevyměnili, přijdu z konference a ručníky všechny vyměněné.