Jak vypadá režim au-pair v rodině?

Je to něco jako ve vojenském táboře na rozkazy, žádné práva, na všecho říkat Ano pane/madam, provedu jen samé povinnosti

nebo

naopak anarchie, že au-pair může jít kam chce, přijít kdy chce a v jakémkoliv stavu (opilá, zfetovaná,..)

nebo

nějaký kompromis obou variant

Nejlepší odpověď
chudst

Je to prace. Takze ano, pane a ne, pane (Jsou-li to normalni lide, pak vam samozrejme nechaji v hlidani volnejsi ruku, abyste s detmi mohla delat normalni veci. Maji-li ale spatne navyky, pak s tim vy nic nesvedete a kdyz budou dejme tomu presvedceni, ze jejich dite nesmi jezdit na kolotoci, protoze se muze urvat retez, nesnazte se jejich rozhodnuti zmenit a proste se musite vyhybat s ditetem kolotocum.). Ma-li volny cas (coz urcite ma, nepracuje 100% cely den, eventuelne treba jeden den v tydnu volny), pak si muze jit kam chce. Prijit kdy chce – zalezi na domluve. Ale urcite ne „v jakemkoli stavu“. Prijit do prace coby delnik ozraly, tak maximalne zkoni nejakou praci a musi to druhy den napravovat. Prijit do prace coby hlidacka deti ozrala, rovna se idiocie nejvyssiho stupne a nedivil bych se, kdyzby pak rodice chteli, aby okamzite vypadl/a.

Další odpovědi
Berušinka

To je u každé rodiny jiné, všechno je o lidech, můžeš natrefit na úžasné lidi, stejně tak na protivné s bordelem v bytě =D

anonym

" Reklamace " muze prijit z obou stran. Je to v lidech.
S pravidly musite souhlasit obe strany. i vy mate nejaka prava. -iv-