Stingo

Jak vypadá pohřeb s vojenskými poctami?

Je neslušné fotit příchozí smuteční hosty před krematoriem?

Odpovědi
led

Okrem priamych účastníkov pohrebu tj.rodinných príslušníkov a priateľov, sa pohrebu zúčastňujú aj zástupcovia armády a čestná jednotka, ktorý počas obradu strieľa čestnú salvu.
Fotografovanie
Každý má pravo na svoje súkromie a svoj žiaľ. Iné je to v prípade predstaviteľov verejných profesií, stanovených zákonom, poslanec, politik, čestná stráž a podobne. Súkromné osoby možno fotografovať len s ich súhlasom.

honza19hk

na pohřbu bych nefotil,není to zrovna moc vhodné a je jedno zda to je civilní nebo vojenský pohřeb.