Lilix

Jak vyndat zaseknutou tužkovou baterku z GPS ?

Mám hodně starou GPS na tužkové AA4 baterie,dávají se tam dvě za sebou ,mě se zasekla ta spodní baterie a nejde vůbec žádným způsobem dostat ven…Nenapadá vás nějaký trik,jak ji vytáhout…?dík.

Nejlepší odpověď
www

Jemně se zařízením poklepat ve směru dna baterií, případně něčím tenkým vyšťárat je ven.
Další postup-servis.

Další odpovědi
led

ako píše www, skúste najprv poklepaním na baterku ju akoby zastrčiť, trošku rozkývať.
Ak nejde určite máte vo výbave malú pinzetu skúste ňou zachytiť čiapočku batérie a jemným kývaním vytiahnúť.
Jestvuje i takzvaný demolačný spôsob zachytiť ručným vrtáčikom alebo šroubom a tak vytiahnúť. Fantázii sa medze nekladú…