zoyulka

jak vymyslet sestavu na tuhle písnčku http://youtu.be/ZpG3mO33­9nw ?sme na to sice 4 ale nc nás nenapadá

Doplňuji:
jaký koliv tanec jeto jedno

Nejlepší odpověď
hanulka11

když vás nic nenapadá ,tak nic nedělejte …to musí přijít spontánně .....
Doplňuji:
jestliže chci něco tvořit, musí se nápad zrodit v mé hlavě a ne si nechat od někoho radit či diktovat …je vidět, že vám všem čtyřem nápady chybí ,tak vaše "tvorba "nebude stát za nic …radši si hrajte s panenkama

Další odpovědi
Reuef

dopredu dozadu vyskok doleva skrceni a pirueta

briketka10

nejdříve bys mohla vložit správný odkaz na tu písničku..

terry

Sestavu čeho??? Tanec, cvičení? Gymnastika?
A…souhlasím s hanulka11, když vás nic nenapadá , tak nic nedělejte. Asi na to nemáte
Doplňuji:
A opravdu se nechceš raději doučit češtinu?