JanaViki

Jak vymyslet jméno pro kapelu?

Jsem v kapele a mám za úkol vymyslet jméno pro kapelu. Jsme tam čtyři. Tři holky a jeden kluk. Chceme nějaký „stylový“ jméno a ne jako ‚5angels‘ nebo ‚Diamond Cats‘ (neberte to prosím jako nějakou reklamu!), ale nic mě nenapadá. Chtěla bych nějaký anglický název. Nenapadá vás nějaké? :/

Nejlepší odpověď
ginze

No tak podle mně tohle není něco, na by se měl člověk ptát neznámých lidí. Vy se znáte, vy byste měli vědět, co by vás vystihovalo a co by vám přišlo, jak ty říkáš – stylové. Každopádně hodně štěstí a já osobně si myslím, že nakonec to jméno přijde nějak samo ;)

Další odpovědi
jáára

https://www.drop­box.com/s/gjuf­bb2d6mpa2tf/He­avy_metal_ban­d_name.jpg

Nerevarin

Na to se teď vykašlete, radši pořádně zkoušejte. Jméno přijde samo, nemá cenu ho tlačit jako bobek. Jasný?

huxa

„One boy in three girls“

Zax

Co třeba " Fu..ck" , ale záleží co hajete, k discu by se to moc nehodilo, tam by to muselo bej nějak zašifrovaný třeba „Fcuk“ a nebo decentnější „Lazy girls“ … pán z kapely promine…

RyuzakiKate

Někde jsem viděla fajn návod:
první jméno – barva kalhot, které máš právě na sobě
druhé jméno – poslední jídlo, který jsi snědla
V mým případy by to byl Šedý salát, v angličtině Grey Salad. A je to, ne?

eleonnore

"RyuzakiKate

Někde jsem viděla fajn návod:
první jméno – barva kalhot, které máš právě na sobě
druhé jméno – poslední jídlo, který jsi snědla
V mým případy by to byl Šedý salát, v angličtině Grey Salad. A je to, ne?"

→ Tak to já bych měla Black and white cheeseburger… :D

zdepa62

co třeba one hopes nebo four hopes