Shiba Inu

jak vyměnit vestavěnou baterii?

Koupila jsem si nový mobil. Hinor 4C. Ale hrozně rychle se vybíjí a tak bych ji chtěla vyměnit. Mobil se mi totiž vybije ikdyž ho vůbec nepoužívám. Je to normální ?

Nejlepší odpověď
gecco

Reklamuj jej – i na baterii je záruka (6 měsíců)…
😉

Další odpovědi
lexx

reklamovat, bez keců vymění, baterka v režimu stand-by musí držet 3–4 dny. minimálně.

isteron

Keď je nový, aj batéria, tak by to nemal robiť. Mal by vydržať 2 – 3 dni. Alebo beží v pozadí nejaký program. Napr. zapnutý bluetoth žerie veľa energie z batérie.