Avatar uživatele
Alesh

Jak vyměnit jmenovku v tlačítku zvonku?

http://letecka­posta.cz/728403932

Potřebuji ji vyměnit ve zvonku, viz odkaz. A nějak se do něj nemohu dostat. Tak trochu předpokládám, že by stačilo ho dloubnout zprava. Bohužel je to tam dost stísněné a normální šroubovák tam nevleze a hlavně nemám jistotu, jestli na to jdu správně, tak mám strach, abych to nějak neoštípal apod. Jak se do toho teda správně leze?
Doplňuji:
jo, ten spodní šroubek odšroubuje celý panel. Pokud zkoumám ten plast, tak to i na té fotce je vidět, že tam jsou 2 takové zářezy, jakoby pro malé šroubováčky. Problém je, že z pravé strany jsou dveře a nedá se tam pořádně dostat, jak jsem již psal. Pak mě napadlo sundat ten panel a dloubnout by to pak šlo snáz, ale to mám zas strach se do toho hrabat. Čili mně šlo spíš o to, jestli nemá konkrétní zkušenost s tímto nebo podobným zvonkem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Alesh

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 3634 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cukrar

dole a nahoře je malý šroubek, ten odděláte a půjde odklopit přední panel.
Vyfotit zhora a zdola..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
msi

Normálně to přelep a neser se stim.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, anonym Nahlásit


Avatar uživatele
Questman

Já bych zkusil vyndat ten spodní šroubek a pak dloubnout shora tu plastovou packu.
Jinak, normálně by to mělo jít buď shora, zleva, zprava, zdola těch průhledných plastových štítků. Jestli se bojíš to brát šroubovákem, vem si na to třeba nožík :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

A co nějaké udělátko a la ohnutý šroubovák do skoby. Vyrobíš i ze silnějšího drátu, na konci rozklepaného ( nebo přiměřeného hřebíku). Pak dloubneš páčením do strany.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mít jmenovku na zvonku nemá zákonnou podporu, takže nemám označeno. Existuje jediná povinnost označit zvonek, ale pouze při splnění podminky, a to marodit.
-
Tvé přání vyslyšeno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

MSI – to se mi líbí…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ta tlačítka mi připadají povědomá, ale 100% jistej si nejsem. Tipnul bych, šroubovák či nůž z boku a vydloubnout. Měli by tam být háčky. Mělo by stačit z jedné (libovolné) strany na druhé se vyklopí.
Myslím, že by to tak jít mělo, ale opravdu nevím jistě, tak opatrně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Alesh

bod za vtipnou odpověď pro msi 🙂

To by to vypadalo, ty kluku ušatá! 😉

před 3634 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek