tony2412

Jak vymažu z galerie v Androidu třeba fotku?

Mám Android 4.2.2. a nemůžu přijít na to, jak z galerie vymazat fotku nebo obrázek......­.děkuji za radu!//Jednoduchý jak facka :o) já hledal pořád na displeji, kam mám kliknout a ono se musí pod displejem na tlačítko menu, ááááchjooooooooo :o)Každej den jsem chytřejěší a chytřejší....­.............­............

Nejlepší odpověď
gecco

Mám Android 4.4 – zobrazím fotku, Nastavení → Smazat, pak se to ještě zeptá, jestli opravdu…
😉
__________________
Je to jednodušší, než to vypadá…
😉