kaolin

jak vymazat ze servru SEZNAMU oznámení které mi tam dalo AVIZO a které jsem nežadal?

Po týdnu už nebylo třeba tak jsem ho zrušil(tak jak mažu inzerci u jiných inzerátů) ale jen ze stranek Aviza, z hrůzou jsem pak zjistil že ho otiskli i na servru seznamu a tam ho ani oni nedokážou odstranit.Mate nějakou radu jak ten problém řešit a Kým?

Odpovědi
ivzez

Jestli otázce správně rozumím, zadal jste inzerát do Aviza, jež inzerát dále zveřejniklo na Seznamu?

V takovém případě to řeště s Avízem, nemá právo bez Vašeho souhlasu cokoliv zvěřejňovat jinde.

Ale před tím si pročtěte podmínky Avíza, je možné, že jste souhlas dal již vložením inzerátu.