Jak vymazat u mob.tel NOKIA N 86 paměť C,telefon mě neustále vybízí k odstranění dat nebo soubourů,neboť paměť C je plná

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

To znamená že úložná paměť přístroje už nemá místo k uložení dalších (i dočasných) souborů. Hrozí zpomalení telefonu (na úložišti není místo pro vyrovnávací pameť a dočasné soubory). Telefon Vás žáda o smazaní Vašich dat - obrázky, videa, aplikace apod. Ne všechny, jen část pro uvolnění paměti. Pro podrobný návod jak data smazat prostudujte online manuál -> http://nds1.nokia.com/…

Zdroj: nds1. nokia. com/phones/files/guides/Nokia_ N86_8MP_UG_cs. pdf

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Rivera

Odpověď je v podstatě na nic viz Manuál:
Otázka: Co dělat, když se zaplní paměť?
Odpověď: Odstraňte některé položky z paměti přístroje nebo z velkokapacitní paměti. Pokud odstraňujete více položek současně a přístroj zobrazí upozornění Nedostatek paměti k vykonání operace. Nejdříve odstraňte některá data. nebo Nedostatek paměti. Odstraňte některá data z paměti telefonu., odstraňujte položky po jedné a začněte nejmenší z nich.

Kromě několika málo položek jako obrázky a podobně o velikosti 5-15kb nelze nic podstatného odstranit, pokud má paměť 8MB, a já mám zabráno 7,25 MB, tak by se mělo najít pár souborů, které by měly jít odstranit.
Ale jak??

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.