Kelt

Jak vymazat soubory z USB, když všechny pokusy selhávají?

Kolega má USB 32 GB, má na ní fotky, filmy a pod. Půjčil to kamarádovi, ten si to pouštěl na televizi, něco tam asi udělal a soubory nejdou vymazat. Respektive po funkci Delete soubor opticky zmizí ale po otevení adresáře se znovu soubory objevují. Na USB není žádná pojistka. Poradíte někdo? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Alesh

Naformátovat?

Další odpovědi
dubraro

Smazat na počítači s Linuxem.

cochee

Možná by pomohla windowsovská Kontrola disku. Buď odstraní ty staré záznamy souborů v strukturních tabulkách té flešky, anebo umožní je smazat bez oněch nechtěných stop.

dr.luha

Je to běžná věc. Když je v názvu souboru např. dvojtečka (Mission: Impossible), tak s tím souborem nejde hnout. Stačí dát Vlastnosti – Nástroje – Kontrola chyb – Zkontrolovat a opravit. Název se opraví a soubor je přístupný.

Kepler

A nejsou ty soubory v adresáři náhodou prázdné? Mně už se taky stalo, že jsem vymazal film, ale název v adresáři zůstal. Ovšem velikost 0.