Jak vymazat soubor?

Jak odstranit soubor který nejde smazat.. píše info – soubor nelze odstranit :ze zdrojového souboru nebo disku nelze číst.Jedná se o složku Xesc Technology

Nejlepší odpověď
rynek878

Jen doplním geOrgeho,po nainstalování „Unlockera“ se vám objeví v kontextovém menu(to znamená co vše se složkou či souborem můžete udělat) složky či souboru,tzn.najdete ho po kliknutí pravým tlačítkem na soubor-dáte odemknout,či smazat a je po starostech.

Další odpovědi
anonym

Pokud je soubor nebo složka zamčena můžete ji odemknout a vymazat programem Unlocker .. najdete na slunecnice.cz

Michal Kole

Asi je soubor zamčený. Zkuste to v nouzovém režimu Windows a nebo z Live CD.