Jak vymazat otce z rodného listu?

Nic nemá,pracuje na černo nebo za min. mzdu.Jen se soudíme,teď je zavřený.S dcerou se nestýká,nikdy jí nic nedal.Alimenty dluží od jejího narození.Po každém soudě mi demoluje auto,občas skouší vyhrožovat a já už bych chtěla mít klid.

Nejlepší odpověď
standa

Je to složitý, ale teoreticky možný. O ODŮVODNĚNÉM návrhu bude rozhodovat soud.

Doporučuji, ale velmi dobré argumenty, které soud přesvědčí, že v ZÁJMU DÍTĚTE je zrušení otcovství jeho biologického otce.

Argumenty, které uvádíte samy o sobě nestačí… ideální bude samozřejmě stav, kdy ´otec´ se zbavením otcovství bude souhlasit. Ale ani pak to není jednoduché.

Asi se nevyhnete návštěvě advokátní kanceláře.