JIŘÍKČEK

Jak vymazat fotografie z programu „průvodce skenerů a fotoaparátů“ ? Děkuji

Odpovědi
Bedy

Když spustíte toho průvodce, tak hnedka na úvodní obrazovce klikněte na možnost Obrázky můžete načíst přímo ze zařízení. Tuto možnost doporučujeme pouze zkušeným uživatelům. Tam pak kliknete na fotku a můžete ji Deletem vymazat.

mosoj

Určitě máš fotografie v nějaké složce. Podívej se na cestu, dojdi tam a smázni to.

kablik

Určitě máš nějakou složku v níž bys fotografie chtěl mít, takže fotografie jednoduše přesuň a z Průvodce se ti prostě ztratí, další foto už při ztahování z fotoaparátu směruj přímo do vybrané složky a s Průvodcem se prostě nezabývej, hodně zdaru a pokud by se ti nevedlo, znovu napiš.