jak vymalovat malou kuchyn

chci se zeptat jak mám vymalovat mám jasmínovou kuchyn boky jsou tmavě hnědé pracovní deska je do černa spíš šedá.

Odpovědi
LuciJe

U malé místnosti je dobré držet se spíš světlejších barev, tmavé ji opticky zmenšují. Pokud už je část tmavě hnědá, doporučovala bych u jasmínové zůstat, případně zaměnit za podobné barvy – bílou, světle žlutou, jemně béžovou.

naty

ja bych navrhovala bananově žlutou nebo zelenou světlou né tmavé tˇony ale poněkuď vesel=é

nikolkap

Světlé barvy.A pozor na přetahování!!!

Pája

já bych navrhla jednu stěnu červenou a ostatní do bílé či krémové a možná bych dala nějaké šedé doplňky nebo i stěnu