ecoreco

Jak vymalovat byt?

Nejlepší odpověď
anonym

To je otázka. Že by barvou?

Další odpovědi
anonym

Možná by to chtělo upřesnit, čeho se má otázka vlastně týkat (pracovní postup, materiál, způsob).
Když jsem chtěla malovat, tak mi syn „bez milosti“ nachystal přikrývací folie, krycí pásky, špachtli na škrábání, impregnaci, barvy, štětce a válečky.
Řekl mi, že to mám udělat pořádně.
Takhle jsem to provedla potom i u kamarádky v její masérně.
Dalo to dost práce, ale výsledný efekt stojí dodnes za to.
Odstín jsem si vybrala na počítači a dostala jsem kvalitní namíchanou barvu, která stačila nanést v jedné vrstvě. Práce s ní byla vynikající.

mosoj

Štětkou, válečkem, stříkacím oným.
Doplňuji:
Pod stříkacím oným mám na mysli všechno co stříká malířskou barvu ad Wagnera nebo Vietkongu.

mojitek

jedině kvalitně,jinak to nemá ani cenu malovat

Natty*

Copak my víme, jaký máte nábytek a podlahu?