Jak vymalovat

Chci vymalovat pokoj v jednom barevném odstínu,ale je prý vhodné malovat různé stěny v různých světlostech.Jaká naproti oknům a pod.Děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Hlavně malujte strop směrem od okna ne napříč. aby nebyly vidět tahy štětcem.

Další odpovědi
fortin

Záleží jak chcete využít odražené světlo. Je-li vám to jedno, řiďte se tabulkou množství spotřeby na obalu tekuté tónovací barvy za 40,–.
Rozmíchejte tónovací barvu do malby míchací vrtulí na vrtačce.

anonym

Dnešní trend je v podstatě-bílá.Jde kombinovat s jakýmkoli odstínem.To je věc vkusu. Spíš bych poradil techniku. Zkuste si vymalovat pomocí válečku.I když štětci,př.štětce se nevyhnete-kouty,rohy, nepříst. místa. A co se
odstínu týče-fantazii se.......Zažil jsem i požadavek-černá.Jak školní tabule.S tmavými
odstíny bývají problémy.Pigment se může! třít,mohou být znát rozdíly mezi druhy omítek,možností je řada.Je dobré vědět, že namíchané barvy při schnutí světlají.A tak se někdy dělají vzorky.Na vhodných místech,ovšem­.Obecně platí-jaký si to uděláš...... Ale malování-není to zas až tak náročné.Jo-k tomu válečku teleskop. Stačí i klacek-třeba od smetáku.