Katusa

Jak vylučují eskymáci, aby jim neumrzl zadek?

Myslím takový ty lidičky, co žijí v iglů bez elektřiny, to mají nějaký speciální kadiiglů nebo chodí jen tak do přírody?

Nejlepší odpověď
anonym

Stejně jako polárníci a horolezci, uvnitř v teple do nádoby, pytlíku, měchu, PETky s odříznutým hrdlem apod. a pak to prostě vyhodí na mráz, či do sněhu.
P.S. Tys nečetla žádný cestopis nebo neviděla dokumentární filmy?

Další odpovědi
anonym

Pravdu má Dr.Axl. Jenže už mi zase došly palce, takže to oboduju až zítra. Ach,jo. To omezování mne vážně zničí.

hanulka11

fakt dobrá otázka .....na to jít na wc nepotřebuji elektřinu , třeba to maj sušený, když jedí sušený maso a sušené ryby…:D:D:D

Drap

Mají jen dvě možnosti. Buď jí někam za chaloupku do sněhu a nebo počkat do jara.
Doplňuji:
to:ocko : my víme jak se to dělá, ale na blbou otázku blbá odpověˇ. Myslím že i Katusa sem dala tuhle otázku víceméně pro pobavení.

venkovan

Neboj – když ho schováš aby na něj nefoukal ostrý vítr, tak tu chvilku to vydrží i holá kůže. Jen se musí pospíchat, kalhoty dolu a hned nahoru. Ne jako doma půl hoďky s novinami na porcelánovém trůně.
Mám dokonce pocit, že některé národy měly svoje zimní oděvy upraveny tak, že v nich měly „odpadní otvor“.

jendahun

Vůbec si nemyslím,že to je blbá otázka.Je to zásadní věc,sám to nevím.Četl jsem nedávno,jak německým vojákům umrzaly konečníky v bitvě u Stalingradu a kdo se zastavil na vyčůrání,mohl umrznout.