Liliana Steh

Jak vylozit tento sen?

Zdál se mi dost divný sen.Byla jsem doma a koukala na nějaký film.Typem to bylo něco jako Hra o trůny ale z té sem viděla jen půlku před hodně dlouhou dobou ale co.Byla tam něco jako princezna(ne taková ta pohádková ale taková jaka by mohla byt opravdu) no a pak se na televizi objevila otevřená kniha ve které byli namalované samé nože a jejich správné použití.Pak mě vcucla obrazovka a já se převtělila v tu princeznu.Jenže za asi 2 min mě někam odvlekly a řekli že si musím někoho vzít a že ten někdo si potrpí na tradice a mezi ně patří i zkouška použití všech těch nožů z té knížky na mě a nakonec zkouška rožhaveným železem.Měla jsem strašný strach a strašně mě to ve snu bolelo.Pak mě před tou poslední zkouškou televize vyplivla ale vše zevnitř se přesunulo k nám domů.Utekla jsem na balkon ale dohonily mne a přitiskly mi ten podivný řožhavený kovový klikihák na ruku ale vůbec to nebolelo.Pak jsem se probudila.Ještě si pamatuji že celý sen byla jako do oranžova že všechno tam mělo převážně oranžovou barvu.Co by to mohlo znamenat?

Odpovědi
kavac

Sny jsou hlavně ovlivněny děním přes den. To co člověk dělá tak si náš mozek částečně uchová a v noci během spánku vše přebere a vyčistí. Trochu vzdáleně to připomíná disk na který nahrajeme spousty věcí a když je plný tak jej prostě vyčístíme a zformátujeme.
Nyní o vánocích, kdy se koukáme častěji na vše možné v TV je náš mozek zahlcen více vjemy a pak se nám v noci mohou zdát podivně smíchané podivnosti.
Na druhou stranu nejsem proti snům a jejich výkladům. Ale symbolika snů nesmí být podobná prožitkům dne.

Kelt

jak funguje naše mysl ve spánku, to se snaží zjistit lidstvo mnoho tisíce let. Může to něco znamenat, a možná by to nějaký znalec snů za určitý poplatek vysvětlil, možná je to reakce na prožité skutečnosti, činnost a podobně. Možná jsi někde viděla nějaké filmy, kde byly tyto scény, které popisuješ, něco na tebe zapůsobilo více a teď se ti to vybavilo ve snu. Mohla jsi číst návod na použití nožů, viděla jsi zkoušku rožhaveným železem atd. Nemuselo to být v nejbližší době, vzpomínky zůstávají a když je potřeba , tak se uvolní. Možná zjistila, že si někdy na něco nemůžeš vzpomenout, máš třeba okno ve škole, nebo něco podobného. Ve spánku jsi uvolněná a myšlenky se samy derou na povrch. Může to znamenat cokoli, každá věc může mít svůj symbol. Pokud neočekáváš nějakou výraznou změnu ve svém životě, tak tomu nepřikládej žádnou pozornost, v opačném případě to může znamentat varování, upozornění a pod. Ale v takovém případě se takové sny opakují, protože tím dostáváme jistotu, že se daná věc uskuteční. Pokud jsi byla přepracovaná, studovala jsi nebo něco podobného, špatný výběr jídla, může to mít i tuto příčinu.