HZK

Jak vylepšit imunitu?

Beru řasu chlorellu, občas probiotika a taky tu kytku na echinnaceu.
Čím se ještě lze obrnit?

Nejlepší odpověď
jirka F

a cvičíš doma jezdíš na kole chodíš na procházky kolik ti je let ? kolik měříš a vážíš ? to taky hodně rozhoduje většinou pomáhána posílení imunity cvičení doma když je venku šeredně nebo když je hezky tak jízda na kole ale posílí se tím imunita o dost pak bude odolná proti nachlazení
chřipce na podzim sice dostaneš aspoň rýmu ale to bude vše a taky pomáhá hlíva ústřičná jak z pařezu(pokud jí umíš tepelně dost upravit) tak i v pilulkách
ty kteří to brali neměli ani přes zimu chřipku.

zde se dovíš víc o hlívě ústřičné :

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Hl%C3%ADva_%C3%BAs­t%C5%99i%C4%8Dn%C3%A1

a zde :

http://www.jak­selecit.cz/po­radna/jak-leci-hliva-ustricna-na-posileni-imunity-i-bezne-nemoci.html

Další odpovědi
mosoj

Imunita je tak široký pojem, že stačí věřit tomu, že si ji posiluješ.
Také je dobré chodit pravidelně na velkou !!

Nechápavé

Např sauna

štamgast

Každé ráno studená sprcha. (To jsem někde zaslechl, sám neaplikuju.)
Pak třeba brát rybí tuk v tobolkách.

ivzez

„Podpůrnými prostředky“ imunnitu nezlepšíte.

Je potřeba začít s otužováním a s pravidelným sportem
na čerstvém vzduchu (běh, jízda na kole apod.).

Nejvíce Vám dá otužování a zdravá strava.

ReHu

Pravidelná sauna je skvělá.
Echina lépe účinkuje, když se neužívá dlouhodobě pravidelně. Lépe kůra na podzim a na jaře. Pokud je imunita více narušena, tak třeba každý 1. týden v měsíci.
Vit C potřebuje každý.

orwell

Stát se dost vysokým politikem 🙂

Jakub Tlapal

Nám se na imunitu nejvíc osvědčila lichořeřišnice s vitamínem C 🙂 . Taky jsme zkoušeli kde co, ale všechno bez úspěchu, až todle konečně zabralo. To, že máme v zimě pár dní rýmu, to neřeším, ale až do loňského roku jsme měli minimálně jednou za zimu antibiotika, a to bylo hrozný.

Sabulak

Ahojky, na imunitu je nejlepší hlíva ústřičná. Ta je fakt střela, co se týká posílení imunitky. V kapslích se užívá pohodlně.

Kamilovo

Já jsem na https://anixa.cz/ četl, že nejvíce na zvýšení imunity pomáhá příjem vitamínů z ovoce a zeleniny. Konrkétně nejlepší je pak vitamín C, který má na tělo opravdu blahodárné účinky.

tyna.ryglova

Příspěvek smazán administrátorem.

ReHu

Rybí tuk posiluje imunitu? Možná jo, ale ještě jsem o tom nikde neslyšela ani nečetla.

jirka F

!Pozor! hlíva ústřičná je jenom podpůrná prevence před nemocemi nedokáže vyléčit žádnou chorobu