MasterKing

Jak vyléčit zlomeninu nohy u andulky?

Dobrý večer, měl bych otázku: Jak vyléčit zlomeninu nohy u andulky?

Nejlepší odpověď
Pájo

Vezmi ji k veterinářovi.

Další odpovědi
Vojtěch

Co nejdříve. Bolí to.

samicek333

Na veterinu, je jí to nepříjemné.
Naše morče si vykloubilo prst na jedné noze, ale přišli jsme na to, už to měla jakoby srostlé, jen ho má prostě vytočený ven, takže myslím, že by to andulka mohla zvládnou sama, když bude v teple a bude mít dostatek jídla a hlavně vitamíny… Myslím, že stejně žádnou sádrou se to nevyřeší